Almonds kilograms Double line number math diagrams The double number line shows that 1 pound of chocolate costs $4.
The double number line shows that 4 kilograms of almonds cost $34 Based
The double number line shows that 4 kilograms of almonds cost $34 based
Line chocolate double shows number costs pound amount
Line number double math grade fractions lesson lines ratio miles illustrativemathematics numbers eureka diagram students rp mile diagrams hour lookDouble number line diagrams Number line double diagrams create lesson creating illustrative ordering diagramLine double number complete table show same information shows cupcake price.
Double line numberNumber double lines ratios line following label fractions Creating double number line diagramsThe double number line shows that 4 kilograms of almonds cost $34 based.
The double number line shows the price of 1 cupcake. complete the table
Lines sticksAlmonds kilograms Double number lineRatios and double number lines.
.